Закордонний паспорт

Оформити закордонний паспорт, візи та інші документи?

ДИВІТЬСЯ на нашому сайті:

АДРЕСИ центрів обслуговування

ІНФОРМАЦІЯ про закордонні паспорти

ВІЗИ корисна інформація

Забронювати готель

Купити авіаквитки

КРИТИКА в інтернеті

Для оформлення закордонних паспортів рекомендуємо користуватися послугами державного підприємства «Документ».

Опис діяльності ДП Документ:

Основним завданням підприємства є сприяння ДМСУ у виконанні її функцій, зменшення навантаження на відповідні підрозділи і удосконалення сервісу надання послуг. Це досягається шляхом поліпшення умов обслуговування шляхом автоматизації процесів із застосуванням сучасних інформаційних систем. У тісній співпраці з ДМСУ ДП “Документ” успішно впроваджує нові сервіси та стандарти надання послуг, полегшуючи і прискорюючи процеси оформлення паспортних документів для населення. Кошти від надання супутніх послуг сприяють розвитку міграційного справи в Україні та сучасного паспортного сервісу.

Створені за європейськими стандартами, Центри обслуговування громадян “Паспортний сервіс” з системою електронної черги, наявністю спеціальних терміналів оплати послуг, фотографування, копіювання на місці оригіналів документів при оформленні і підготовці їх пакету, свідчать про вагомий прогрес у сфері надання послуг населенню.

Питання про закордонний паспорт Україна та консультації по роботі “Паспортного сервісу” можна отримати за телефоном +380 (044) 392-01-94
Звертаємо Вашу увагу, що call-центр не дає інформацію щодо готовності документів!
Інформація про готовність документів є конфіденційною, тому не підлягає поширенню.