Візи

Наш світ великий и кожен його куточок по-своєму неповторно прекрасний і як же хочеться все це побачити своїми очима и до всього доторкнутися. Але люди поділили наш світ на частини: провели кордони, придумали політику, створили країни і держави. На жаль, зараз для багатьох подорожей не достатньо упакованої валізи і закордонного паспорта. Необхідне ще і оформлення віз в ті країни, в яких ми хочемо побувати.

Існують різні візи, наприклад, Шенгенська віза дає можливість побувати в 24-х країнах ропи. З нею можна безперешкодно відвідати: Францію, Австрію, Німеччину, Чехію, Італію, Словаччину, Нідерланди, Естонію, Мальту, Фінляндію, Люксембург, Словенію, Угорщину, Іспанію, Грецію, Норвегію, Бельгію, Швецію, Португалію, Данію, Ісландію, Латвію, Литву, Польщу.

Для інших держав Європи, а також США, Японії, Індії, Китаю і інших країн, необхідне оформлення візи в посольстві кожної відвідуваної країни. Можливість або неможливість видачі візи у кожному конкретному випадку розглядається індивідуально. У посольстві кожної країни – свої вимоги.

Підготовка документів і оформлення візи – досить трудомісткий і складний процес, але з нашою допомогою все вийде.

наприклад
Візи до Ісландії,
Візи до Іспанії
Візи до Італії
Візи до Австрії
Візи до Бельгії
Візи до Греції
Візи до Данії
Візи до Естонії
Візи до Латвії
Візи до Литви
Візи до Люксембурга
Візи до Мальти
Візи до Нідерландів
Візи до Німеччини
Візи до Норвегії
Візи до Польщі
Візи до Португалії
Візи до Словаччини
Візи до Словенії
Візи до Угорщини
Візи до Фінляндії
Візи до Франції
Візи до Чехії

Дивитися всі статті про візи